• Snídaně svobodomyslných leaderů

  čtvrtek 22. 3.2018, 9.00 - 12.00 hodin, OpenOne, Sanderova 26, Praha 7

 • Zpravidla jednou za dva měsíce můžete přijet k nám do OpenOne a potkat se s dalšími minimálně deseti odborníky z jiných firem. U snídaně s nimi můžete diskutovat společná témata, sdílet Vaše a jejich zkušenosti, příběhy, úspěchy i omyly a chyby. (ne)Formálně v naší oblíbené relaxační místnosti s malým pohoštěním.

   

  Naším cílem je hledat a experimentovat s tím, jak nastavit firemní prostředí tak, aby to co nejvíce lidí bavilo a naplňovalo. Tak aby to dávalo finančně smysl. Tak aby byli spokojení koncoví zákazníci a tak, aby to bylo zodpovědné a udržitelné. Přejeme si, aby vznikalo co nejvíce firem, ve kterých dokáží lidé dlouhodobě pracovat a mít svoji práci rádi. Uplatňovat své talenty, mít přátelské vztahy, cítit smysl své práce, svoji užitečnost. Mít výsledky. A zajišťovat spokojenost svých zákazníků.

   

  Chceme a potřebujeme si vyměňovat zkušenosti. A společně přemýšlet nad tím, co je důležité, co by se mělo dělat a jak. Na Snídani nabízíme prostor pro sdílení a předávání informací a zkušeností.

   

  Potkáte se zástupci z jiných svobodných firem. Zjistíte, jaké to je jinde, jaké mají jiné firmy zkušenosti, jak se např. vypořádávají s nespokojeností členů svých týmů, s odchody, s nábory, se školením i tlakem na výsledky, zjistíte, jaké jiní dělají rituály, jaké prvky vedení a motivace využívají, co se jim povedlo a co nepovedlo.

 • broken image
  broken image
  broken image
 • Cena

  Snídaně je pro účastníky ZDARMA.

 • Registrace na snídani