• Snídaně pro HR: o svobodě a štěstí v práci

  úterý 11. 9. 2018, 9.00 - 12.00 hodin

  OpenOne, Sanderova 26, Praha 7

 • Baví nás šířit myšlenku "jiných" firemních kultur, založených na lidskosti, svobodě a štěstí v práci. Přijeďte k nám do OpenOne a potkejte se s dalšími odborníky z jiných firem. U snídaně Vám představíme náš příběh a naše zkušenosti s tím, jak jsme budovali Kmen OpenOne i příběhy jiných firem. Budeme společně diskutovat zkušenosti účastníků, Vaše příběhy, úspěchy i omyly a chyby. (ne)Formálně v naší oblíbené relaxační místnosti s malým pohoštěním.

   

  Naším cílem je hledat a experimentovat s tím, jak nastavit firemní prostředí tak, aby to co nejvíce lidí bavilo a naplňovalo. Tak aby to dávalo finančně smysl. Tak aby byli spokojení koncoví zákazníci a tak, aby to bylo zodpovědné a udržitelné. Přejeme si, aby vznikalo co nejvíce firem, ve kterých dokáží lidé dlouhodobě pracovat a mít svoji práci rádi. Uplatňovat své talenty, mít přátelské vztahy, cítit smysl své práce, svoji užitečnost. Mít výsledky. A zajišťovat spokojenost svých zákazníků.

   

  Chceme inspirovat a chceme podporovat výměnu zkušeností. Chceme společně přemýšlet nad tím, co je důležité, co by se mělo dělat a jak. Na Snídani nabízíme prostor pro sdílení a předávání informací a zkušeností.

   

  Na této snídani se potkáte se zástupci HR z jiných firem. Zjistíte, jaké to je u nás i jinde, jaké mají jiné firmy zkušenosti, jak se např. vypořádávají s nespokojeností členů svých týmů, s odchody, s nábory, se školením i tlakem na výsledky, zjistíte, jaké jiní dělají rituály, jaké prvky vedení a motivace využívají, co se jim povedlo a co nepovedlo.

 • Formát CoolWorkshopu

  Neformální prostředí

  Snídani pořádáme v našem "relaxu". Jsou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře.

  Sdílení

  Při Snídani sedíme v kruhu. Hlídáme, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky

  Účastníci

  Snídaně je určena pro zástupce HR oddělení, kteří chtějí své firmy posouvat a rozvíjet . Zpravidla se ho účastní 8-10 účastníků.

  Poskytujeme na něm prostor ke sdílení reálných a funkčních nápadů a postupů. Dozvíte se, jak to dělají v jiných firmách. S čím si kde nevědí rady, co se osvědčilo a co naopak neosvědčilo.

  Energie a zábava

  Snídaně je pojata tak, aby to hlavně všechny účastníky bavilo. V žádném případě nepůjde o přednášku. Klíčovou formou bude sdílení. Kde bude moci každý přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • Proč přijít

  Přijďte se něco nového dozvědět!

  Inspirace

  Uslyšíte reálné příběhy, poznatky vědy i zkušenosti kolegů z jiných firem. Ve velmi otevřené diskuzi budete mít možnost zachytit nápady přenositelné do Vašeho týmu, do Vaší firmy.

  Výměna zkušeností

  Poznáte se s kolegy - zástupci HR z jiných firem, zažijete je v praxi, budete mít prostor pro řešení vlastních otázek a pochybností.

  Seznamování

  Poznáte nové lidi, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, se kterými budete moci i po CoolWorkshopu konzultovat, radit se a sdílet.

 • Programem Vás provedou

  Michal Beránek

  „Jsem přesvědčen, že práce HR manažerů je extrémně náročná. Chtěli bychom na Snídani dát inspiraci, podporu i energii pro to, abyste dokázali své firmy podporovat v rozvoji jejich firemní kultury. Aby se z nich stala místa, kam se Vám i Vašim kolegům bude chodit v radosti, kam se budete těšit. Moc rád inspiruji manažery a ukazuji jim "nové" firemní kultury i metody vedení a přístupu k týmům a jejich členům. Učím je o vnitřní motivaci a společně hledáme jak by toho mohli a dokázali využít oni".

  Zdeněk Bohuslav

  „Když se člověk rozhodne, že někoho povede, musí se naučit pracovat na svém sebevědomí, komunikaci a empatii. Je to nikdy nekončící práce. Pořád je co zlepšovat. Jsem přesvědčený, že jedním z nejlepších nástrojů pro vlastní rozvoj je sdílení s lidmi v podobných rolích. V rámci našich setkání proudí energie všemi směry, kdo chce, načerpá ji.“

 • Cena

  Snídaně je pro účastníky ZDARMA.

 • Registrace na Snídani

  All Posts
  ×