• Jak Vám můžeme pomoci?

  broken image

  Klub manažerů 2018

  Přidejte se do skupinky 10 manažerů a leaderů. Budeme Vás inspirovat novými metodami vedení firem a týmů, najdete si své "Flow", zjistíte a jak ve své firmě či týmu budovat kvalitní mezilidské vztahy. A zejména budete moci sdílet s jinými manažery jak to dělají oni. A jak by oni řešili to, co řešíte právě Vy.

  broken image

  Váš osobní restart

  Podíváme se na to, jak dnes vedete svůj tým. Zjistíme, kde vidí jeho členové Vaše silné stránky, kde by potřebovali větší podporu. Stanovíme společně s Vámi prioritní oblasti, kde se zaměříte na změnu a určíme si konkrétní úkoly, aby změna co nejdříve nastala.

  broken image

  Změna kultury Vaší firmy/týmu

  Budeme Vás a Vaše manažery a vedoucí pracovníky učit jak vést Vaši firmu jinak. Přes vnitřní motivaci. Pomůžeme Vám vybudovat kulturu, kam se bude daleko více z Vás a z Vašich kolegů těšit, kde bude radost pracovat.

  broken image

  Workshop pro manažery - inovace ve vedení firem a týmů

  Jaké jsou inovativní způsoby ve vedení firem a týmů? Jak jsou vedeny úspěšné a obdivované firmy? Co nového v nich jejich leadeři zavedli a změnili? Jak vlastně funguje vnější a vnitřní motivace? Máte problémy s náborem inovativních angažovaných lidí? Budeme Vás inspirovat co nového ví věda a jak to dělají jinde.

  broken image

  Rozvoj leadershipu, vztahů, kompetencí

  Doba se výrazně změnila. Připravili jsme pro Vás řadu inspirativních workshopů, na kterých inspirujeme, tvoříme, měníme, dodáváme energii a spouštíme tím pozitivní změny.