• Jak konkrétně Vám můžeme pomoci?

  Klub HR manažerů

  Přidejte se do skupinky 10 HR manažerů. Budeme Vás inspirovat tím, na jakých základech se dají stavět "nové" lidské firemní kultury, jaké jsou "nové" metody vedení firem a týmů, najdete si své "Flow", zjistíte a jak ve své firmě či týmu budovat kvalitní mezilidské vztahy. A zejména budete moci sdílet s jinými HR manažery jak to dělají oni, jak se snaží měnit firemní kulturu. A jak by oni řešili to, co řešíte právě Vy.

  Změna kultury Vaší firmy/týmu

  Budeme Vás a Vaše manažery a vedoucí pracovníky učit jak vést firmu jinak. Přes vnitřní motivaci. Pomůžeme Vám vybudovat kulturu, kam se bude daleko více z Vás a z Vašich kolegů těšit, kde bude radost pracovat.

  Interní workshopy pro podporu změny kultury

  Připravujeme průběžně inspirativní Coolny (=slovní spojení dílen, workshopů, a toho, že to děláme pro záměr CoolFirem..:-). V rámci Coolen se účastníci z jedné firmy inspirují, tvoří a společně sdílí. Dodáváme jim informace, energii a spouštíme tím pozitivní změny.

  Externí workshopy a akce pro rozvoj leadershipu, vztahů, kompetencí

  Připravujeme průběžně inspirativní workshopy, kde se účastníci z různých firem inspirují, tvoří a společně sdílí. Kde jim dodáváme energii a spouštíme tím pozitivní změny.