• Klub manažerů

 • Jak bude Klub probíhat?

  broken image

  Tři leaderské workshopy

  Základním pilířem ročního programu pro manažery budou tři společné celodenní workshopy. Každý z nich bude mít speciální téma. Téma bude nejdříve uvedeno teoreticky ze strany našich průvodců. Budou připraveny informace, příklady a příběhy toho, jak úspěšní leadeři vedou své firmy/týmy. A pak budeme společně pracovat. Budeme s Vámi hledat konkrétní uplatnění teoretických principů a příkladů ve Vaší firmě či ve Vašem týmu, v každodenní manažerské práci účastníků. Workshop vždy zakončíme i "úkoly", ke kterým se svobodně zavážete do příštího setkání.

  broken image

  Jedno koučovací setkání nad aktuálními problémy účastníků

  Jedno setkání věnujeme aktuálním problémům a výzvám účastníků. Pojmenujeme u každého z Vás v čem by potřebovali pomoc a pak budeme v průběhu dne ve společném kruhu hledat rady, názory, informace a podporu. Každý z Vás tak získá unikátní zpětnou vazbu, rady, doporučení a zkušenosti od ostatních (zkušených) účastníků i našich průvodců.

  broken image

  Průběžné sdílení a pomoc

  Budeme pro Vás "vést" průběžnou diskusní skupinu. Budeme i mezi workshopy a setkáními sdílet to, jak se komu co daří, s čím si poradil či si naopak neví rady. Povedeme Vás ke vzájemné podpoře a pomoci.

  broken image

  Návštěva ve Vaší firmě

  Volitelnou částí programu je i možnost návštěvy jednoho z našich průvodců ve Vaší firmě. Smyslem setkání je vidět Vás při práci se svým týmem a poskytnout Vám zpětnou vazbu. Zároveň Vám věnovat individuální čas a pomoci Vám s tím, co bude aktuálně potřebovat. Nebo popracovat společně s Vámi a Vašim týmem nad řešením otázky, kterou si vyberete jako prioritní k řešení.

 • Jaký bude jeho formát?

  broken image

  Neformální prostředí a komunikace

  Workshopy budeme pořádat u nás v OpenOne, v našem "Relaxu", tedy té naprosto nejméně formální místnosti, kterou v OpenOne máme. Budou "zakázány" obleky, doporučuje se neformální oblečení, takové, v kterém se účastníci cítí dobře. Budeme si tykat a budeme se snažit pracovat v důvěře a respektu.

  broken image

  Sdílení

  Při setkáních se bude sedět v kruhu. Budeme hlídat, aby každý měl dostatečný prostor, mohl se vyjádřit i se dostalo na jeho dotazy a připomínky. Dozvíte se zkušenosti i odborné názory ostatních účastníků i našich průvodců.

  broken image

  Účastníci

  Klub je určen jen pro manažery. Předpokládáme skupinku 8 - 10 účastníků. Z jedné společnosti vždy jen jeden manažer.

  broken image

  Energie a zábava

  Celý roční program bude pojat tak, aby to všechny účastníky bavilo. Klíčovými prvky budou inspirativní informace a videa, zamýšlení se ve skupince nad jejich konkrétními uplatněními a využitím osvědčených dovedností a společné sdílení. Každý bude moci přispět svou unikátní energií a zájmem.

 • Jaká budou témata odborných workshopů?

  broken image

   

  Jak díky svému "Flow" lépe vést svůj tým?

  Tento workshop Vám pomůže pochopit sílu tzv. Flow. Budeme se věnovat tomu, jak nalézt stav, kdy nás práce baví a jde nám od ruky. Jak se do tohoto stavu dostávat a jak v něm co nejdéle vydržet. Protože, když jsme ve Flow, vše jde snadno.

  broken image

  Inovace ve vedení firem a týmů

  Jaké jsou inovativní způsoby ve vedení firem? Jak vlastně funguje vnější a vnitřní motivace? Jak využívají vnitřní motivace v jiných firmách ve světe i u nás?

  broken image

  Jak ve Vaší firmě rozvíjet kvalitní mezilidské vztahy?

  Z dlouholetých průzkumů vyplývá, že jednou ze dvou oblastí, které zdaleka nejvíce ovlivňují spokojenost zaměstnanců v práci, je to, jak se zaměstnanci cítí ve svém týmu. Na tomto workshopu se zaměříme právě na rozvoj mezilidských vztahů ve Vaší firmě.

 • Programem manažery provedou

  broken image

  Michal Beránek

  „Jsem přesvědčen, že práce manažerů je extrémně náročná. Chtěli bychom Vám v našem Klubu dát inspiraci, podporu i energii pro to, abyste dokázali své firmy a své týmy rozvíjet. Abyste z nich dělali místa, kam se Vám i Vašim kolegům bude chodit v radosti, kam se budete těšit. Moc rád inspiruji manažery a ukazuji jim "nové" metody vedení a přístupu k týmům a jejich členům. Učím je o vnitřní motivaci a společně hledáme jak by toho mohli a dokázali využít oni".

  broken image

  Zdeněk Bohuslav

  „Když se člověk rozhodne, že někoho povede, musí se naučit pracovat na svém sebevědomí, komunikaci a empatii. Je to nikdy nekončící práce. Pořád je co zlepšovat. Jsem přesvědčený, že jedním z nejlepších nástrojů pro vlastní rozvoj je sdílení s lidmi v podobných rolích. V rámci našich setkání proudí energie všemi směry, kdo chce, načerpá ji.“

 • Cena

 • Zájem o účast v Klubu manažerů