•  

   

 • Jak inovovat způsob vedení firem?

  Svět podnikání je extrémně rychlý a náročný. Prakticky pořád se hledá řešení jak zajistit co největší efektivitu, co největší prodeje a kvalitu za nízké ceny. Je poptávka po návodech, různých možnostech, alternativních řešeních. Okolní svět také nespí a lze v něm hledat řadu inspirací a inovací, která by mohla leckteré firmě pomoci.

   

  Proto jsme připravili inovační workshop.

  Jeho smyslem je předat manažerům "nové" informace a inspirovat tak k inovacím ve způsobu vedení svých firem či týmů. Předat takové informace, které jsou pro rozvoj firem a týmů relevantní.

   

  Firmy jsou zejména o vedení lidí, proto představíme účastníkům inovativní způsoby vedení týmů a motivace. Dnes některé mají problémy s náborem nových talentovaných, aktivních a angažovaných pracovníků, proto se pokusíme najít vlastnosti, které by měla mít firemní kultura, která nové zaměstnance přitahuje. A podíváme se na aktuální problémy účastníků.

 • Program

  CoolWorkshop proběhne následovně

  broken image

  10.00 - 12.00

  Novinky v oblasti vedení týmů

  Účastníkům představíme vědecké poznatky a závěry v oblasti motivace. Podíváme se na úspěšnost vnější a vnitřní motivace a na to, co věda zjistila o tom, co nás nejvíce motivuje. Podíváme se na příklady kontaktních center, kde využívají prvky vnitřní motivace, na to, jak konkrétně to dělají, jaké jsou jejich výsledky a zkušenosti.

  broken image

  12.00 - 13.00

  Oběd

  Společný oběd, sdílení, networking

  broken image

  13.00 - 14.00

  Je možné nové pracovníky "přitahovat"?

  S účastníky budeme definovat a sdílet klíčové vlastnosti (hodnoty), které by měla mít firma, aby přitahovala nové uchazeče. Účastníci si odnesou společně vytvořený seznam klíčových parametrů, na které by se měla firma zaměřit, aby se stalo zajímavé pro potenciální uchazeče.

 • Přínosy tohoto workshopu

  broken image

  Znalosti

  Dozvíte se o nových trendech a metodách vedení firem. Takových, které podporují spokojenost zaměstnanců a přitom přinášejí výsledky.

  broken image

  Inspirace

  Uslyšíte reálné příběhy z jiných firem i poznatky vědy na oblast motivace a vedení. Ve velmi otevřené diskuzi budete mít možnost zachytit užitečné nápady přenositelné do Vašeho provozu.

  broken image

  Výměna zkušeností

  Poznáte se s kolegy z jiných firem a zažijete je v praxi, budete mít prostor pro řešení vlastních otázek a pochybností. Kruh profesionálů Vám může dát překvapivě snadno jasné odpovědi.

  broken image

  Seznamování

  Poznáte nové lidi, budete moci navázat kontakt a vytvořit si síť profesních kolegů, se kterými budete moci i po CoolWorkshopu konzultovat, radit se a sdílet.