• Kalendář našich akcí

  Inspirativní setkání, výměna zkušeností, seznamování i společné tvoření budoucnosti firem

 • Aktuálně najdete v naší nabídce

  broken image

  Coolna: jak vytvářet šťastné týmy

  Rostoucí počet vědeckých studií i příkladů z praxe potvrzuje, že existuje korelace mezi šťastnými týmy a jejich výsledky. Že má velký smysl vytvářet v týmech prostředí a kulturu, ve kterých je každý člen týmu vidět, může uplatňovat svůj talent a dělat co nejvíce práce, která ho baví a která přináší výsledky. Na této Coolně se podíváme na dva faktory, které nejvíce ovlivňují pocit štěstí v práci: na pocit smysluplnosti a na týmové vztahy.
   

  broken image

  (ne)Konference svobodomyslných

  S radostí zveme majitele, manažery a specialisty firem, které se zajímají o svobodu v práci na (ne)Konferenci jen pro ně! Máte nebo chcete mít "jinou" firmu? Založenou na svobodných principech? Děláte na svobodě v práci, štěstí v práci, "Budoucnosti organizací"? Řešíte jak firmu nastavit, organizovat a vést aby všichni byli co nejvíce spokojení? Hledáte způsob jak nejlépe motivovat lidi ve svých firmách či týmech?

  broken image

  Coolna - Inovace ve vedení firem a týmů

  Jaké jsou inovativní způsoby ve vedení týmů? Jak vlastně funguje vnější a vnitřní motivace? Máte problémy s náborem nových aktivních a angažovaných pracovníků? Přijďte se inspirovat co nového ví věda a jak to dělají jinde.

  broken image

  Coolna - Jak ve svém týmu rozvíjet kvalitní vztahy

  Z dlouholetých průzkumů vyplývá, že jednou ze dvou oblastí, které zdaleka nejvíce ovlivňují spokojenost zaměstnanců v práci, je to, jak se zaměstnanci cítí ve svém týmu. Na této Coolně se zaměříme právě na rozvoj vztahů mezi členy týmu.

  broken image

  Snídaně svobodomyslných

  Jednou za čas můžete přijet k nám do OpenOne a potkat se s minimálně deseti dalšími svobodomyslnými zástupci jiných firem na společné snídani. Zástupci, kteří se zajímají, objevují a někteří již dokonce realizují "jiné" vedení svých firem a týmu. Na snídani se diskutují společná témata, sdílejí zkušenosti, příběhy, úspěchy i omyly a chyby. Neformálně v naší oblíbené relaxační místnosti s malým pohoštěním.

 • Co nám řekli účastníci předchozích našich akcí

  Za mne to bylo určitě přínosné. Zaujala mne část, kde jsme si mohli poslechnout, jak to funguje jinde. Celý den byla možnost čerpat zkušenosti vedoucích pracovníků z jiných firem. Bylo dobré se podělit o vlastní zkušenosti s ostatníma a slyšet jejich názory.

  Nejlepší byla ta možnost strávit den plný pozitivní energie a otevřenosti s lidmi, kteří řeší to stejné, co každý leader. Možnost bavit se o čemkoli, sbírat zkušenosti, které někde fungují. Možnost být celý den s profíky, kteří předávají své zkušenosti a navzájem se o tom bavit. :)

  Otevřená, upřímná komunikace. Malé kruhy super, něco jako pracovní terapie proč a jak, inspirace od ostatních, průřez z jiných firem... jo a jde to dělat s láskou :-), nevšední pracovní zážitek :-), něco jiného, než běžné školení, kde mluví jen přednášející.

  Setkání bylo velice inspirativní a poučné. Přínosné zamyšlení a uvědomění si, že tu práci co dělám a kolik vedu lidí, že to vlastně nedělám vůbec špatně :)))))

  Nejvíce se mi líbila otevřená, upřímná komunikace, malé kruhy, inspirace od ostatních. Možnost popovídat si a vyměnit zkušenosti s jinými leadery.

  Akce byla přátelská a ukázala mi i zrcadlo co dělám asi špatně a jak bych to chtěla dělat jinak. Teď už je to na mě. Jsem ráda, že jsem tam mohla být :-).

  Velmi přátelská a neformální atmosféra, cítila jsem se velmi uvolněně.

  Líbilo se mi sledovat myšlenkové pochody ostatních a různorodé názory na dané věci. Plus, že jsem se ještě dozvěděl jinou doporučenou literaturu. Oceňuji sdílení zkušeností o tom, jak to funguje jinde.

  Organizace super, vždy byl někdo po ruce, kdo podal informaci, pokud bylo třeba. Parádní bylo, že tam bylo hodně účastníků z různých firem – velmi pestré zkušenosti, odbornost na vysoké úrovni.

  Jeden z nejzajímavějších setkání, na kterém jsem byla. Na celé akci byla výjimečná atmosféra, sdílením, otevřeností, nasazením k práci atd. Odjížděla jsem s pocitem, že mi to něco dalo. Stálo to za to, strávit s tím celý den. Chtěla bych absolvovat znovu něco podobného.

  Celý den byl pro mě naprosto nezapomenutelný. Nelíbilo se mi, že jsem večer po akci nemohla usnout, jak jsem musela přemýšlet o všech skvělých nápadech, co jsem za celý den slyšela :-). Byl to skvělý den se skvělými lidmi.