• Pomáháme vytvářet CoolFirmy

 • Snažíme se pomáhat měnit klasické firmy na "cool" společenství, kde co nejvíce lidí v nadšení, radosti a svobodě tvoří to, co jim dává smysl.

 • (ne)Konference

  Co že je to za nápad? Vypadá to jako konference, ale není to konference..:-). Tím základním rozdílem je, že na naší (ne)Konferenci se nevyhnete osobnímu zapojení do hry. Počítáme s Vaší energií a zápalem. Naopak nepočítáme s tím, že si den jen odsedíte a budete v lepším případě poslouchat a vnímat, co se kolem Vás děje.

  Také nezažijte žádné prezentace dodavatelských firem a technologických řešení. Nikdo Vám nebude nic prodávat.

  (ne)Konference svobodomyslných leaderů

   

   

  Máte nebo chcete mít "jinou" firmu? Založenou na svobodných principech? Děláte na svobodě v práci, štěstí v práci, "Budoucnosti organizací", holokracii? Nebo Vás jen zajímá, jak to může být a jaké má zkušenosti někdo jiný? Řešíte jak firmu nastavit, organizovat a vést aby všichni byli co nejvíce spokojení? Hledáte způsob jak nejlépe motivovat lidi ve svých firmách či týmech? Tak právě pro Vás je určena naše (ne)Konference.

   

 • CoolWorkshopy

  Pojďte se setkat se zástupci z jiných firem a pojďte spolu diskutovat a tvořit řešení na předem dané téma. Dozvíte se, jak to dělají jinde. Naučíte se řadu nových věcí. Nebudete jen sedět a poslouchat, ale budete s ostatními i tvořit

  Jak na štěstí v práci

  Je "štěstí v práci" jen další buzzword nebo má smysl se o něm bavit? Má smysl vytvářet v týmech prostředí a kulturu "štěstí v práci"? Jaké faktory nejvíce ovlivňují pocit štěstí v práci? Co konkrétně můžeme v týmech dělat, abychom je co nejvíce podporovali?

  Inovace ve vedení firem a týmů

  Jaké jsou inovativní způsoby ve vedení týmů a firem? Jak vlastně funguje vnější a vnitřní motivace? Máte problémy s náborem nových aktivních a angažovaných pracovníků? Přijďte se inspirovat co nového ví věda a jak to dělají jinde.

  Jak rozvíjet kvalitní vztahy

   

  Z dlouholetých průzkumů vyplývá, že jednou ze dvou oblastí, které zdaleka nejvíce ovlivňují spokojenost zaměstnanců v práci, je to, jak se zaměstnanci cítí ve svém týmu. Na tomto CoolWorkshopu se zaměříme právě na rozvoj vztahů mezi členy týmu.

 • Snídaně

  Jednou za čas můžete přijet k nám do OpenOne a potkat se se zástupci jiných firem na společné snídani. S lidmi, kteří dělají to co Vy. Diskutovat s nimi společná témata, sdílet Vaše a jejich zkušenosti, příběhy, úspěchy i omyly a chyby. Neformálně v naší oblíbené relaxační místnosti s malým pohoštěním.

  Snídaně o štěstí a svobodě v práci

 • Zůstaňme v kontaktu

  Napište nám.

  e-mail

  facebook

 • Autor projektu

  All Posts
  ×